Kontakt

Útulná půjčovna

Květen - září: Po - Pá: 14 - 18 hod.

 Říjen - duben: Po - Pá: 14 - 19 hodin.

 

1. Patro Alfa pasáže (vstup z ul. Jánská doprava po schodech)

Poštovská 11b

602 00 Brno

utulnapujcovna@seznam.cz

tel. 734737383

Číslo účtu: 2400851567/2010

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. 

 

Kontaktujte nás

OBCHODNÍ A REKLAMAČNÍ PODMÍNKY

1. Úvodní ustanovení

Tyto všeobecné obchodní a reklamační podmínky upravují práva a povinnosti společnosti "Útulná půjčovna" Aneta Gregorová, IČ: 04193300, sídlem Brno,Renčova 1666/13, PSČ 621 00 (dále jen „prodejce“) a zákazníka (dále jen „objednatel“) zejména v rámci prodeje nebo půjčení plesových, svatebních nebo společenských šatů, s tím, že se na tento smluvní vztah uplatní ust. §1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen "občanský zákoník") vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen "kupní smlouva" ) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou (dále jen "kupující") prostřednictvím internetových stránek (www.utulnapujcovna.cz) nebo kamenného obchodu. 

2. Objednání / půjčování šatů (uzavření smlouvy)

Objednávka (též objednávka půjčení šatů) je závazná pro objednavatele i prodejce okamžikem složení zálohy v hotovosti v provozovně prodejce nebo okamžikem připsání částky na účet prodejce, za předpokladu, že došlo též k podpisu a převzetí stvrzenky (objednávkového listu) v provozovně prodejce nebo k potvrzení objednávkového listu, odeslaného prostřednictvím některého prostředku komunikace na dálku, objednatelem. Odesláním objednávkového listu prostřednictvím některého prostředku komunikace na dálku objednatel potvrzuje, že tyto Všeobecné obchodní a reklamační podmínky jsou nedílnou součástí zmíněného objednávkového listu, a dále potvrzuje, že se s nimi podrobně seznámil a souhlasí s nimi bez jakékoli výhrady. Okamžikem závaznosti objednávky dochází k uzavření smlouvy. Zálohu je zhotovitel oprávněn použít ihned po jejím zaplacení. Šaty, které si objednatel zarezervoval, jsou částkou blokovány právě pro něj. Když si z jakéhokoliv důvodu objednatel šaty nemůže nebo nechce vyzvednout, záloha připadá prodejci a nelze vrátit zpět. 

 

Zákazník (objednatel) souhlasí automaticky s obchodními podmínkami tím okamžikem, kdy složí zálohu nebo využije jakoukoliv z našich služeb. Součástí půjčovného je i vratná záloha ve výši 1000,- Kč, která je vratná většinou v ponděli, max. úterky. Jakmile zákazník nedodrží stanovenou lhůtu půjčení, záloha propadá prodejci. 

 

PRAVIDLA PŮJČENÍ ŠATŮ

Šaty půjčujeme od pátku do pondělí.  Po omluvě můžeme uznat zpoždění vrácení šatů o jeden den (tj. úterky). V případě že se nám šaty v daném termínu nevrátí, záloha 1000,- Kč automaticky propadá. 

Pokud jde o půjčení v pracovním týdnu, domlouváme termíny individuálně.

S výše danými podmínkami souhlasíte automaticky při jakémkoliv vypůjčení šatů. 

Děkujeme za pochopení. 

 

Přidejte si nás také na fb, kde najdete naše novinky a fotky z našich (ne)obyčejných dní. :)

 - klikněte na obrázek: