Spolupráce - dream job :)

Hledáme nejlépe příjemné slečny, které by chtěly pracovat v naší Útulné půjčovně. 
Máme rádi šaty,  (nejen) retro styl, pohodu a spokojené zákazníky i zaměstnance. 
 
U koho byste pracovali?
Jsme malá česká firmička vse sídlem v centru Brna založená a stojící pouze na dvou spolumajitelích. Máme rádi klid, pohodu, vyřešení všech možných problémů. Jdeme směrem k laskavosti, pokoře, skromnosti, rádi se zajímáme o zdravý životní styl, pozitivní změny a chceme zlepšit svět. :) Jsme zkrátka idealisté. 
Nad všemi možnostmi se zamýšlíme, nemusíte se bát projevit svůj názor nebo nápad. Novou posilu potřebujeme už od srpna. Nabízíme Vám velkou zkušenost se zákaznicemi, účetním programem a chodem firmy. Ohodnocení chceme dělat formou motivace,  pro "ždímání" zaměstnanců rozhodně nejsme. Všechno chceme řešit narovinu a upřímně. Souzníte s námi? Tím líp, čtěte dál!
 
 
Jaká by byla Vaše náplň práce? Starat se o naši půjčovnu jako by byla vaše - s  láskou a péčí. Co to znamená?
Především půjčování a prodej šatů. 
Komunikace se zákaznicemi je nejdůležitějším stavebním kamenem, takže hledáme slečnu, která má "cit" pro naslouchání přáním zákazníků a nevadí jí komunikovat s lidmi.
 
Dále vedení účetnictví  v podobě pokladních dokladů a EET - nic těžkého (naučíme). 
 
Pracovní doba ve všední dny podle domluvy, od 14 - 19 hod, případně (placená) půlhodina navíc, kdyby byla potřeba skočit do úpravny šatů nebo čistírny apod. 
 
Čištění šatů a starání se o dobrý a útulný vzhled půjčovny, vč. úklidu jednou týdně (domluvíme se, vysvětlíme). 
 
Ohodnocení
Mzda za hodinu by byla 73,20 Kč čistého + 50 Kč za každé zprostředkování půjčovného nebo prodeje šatů. V hlavní sezóně si tedy můžete vydělat pěkné peníze. Chceme Vás takto motivovat k péči o zákazníky, náš sortiment a zároveň mít dobrý pocit z vaší odvedené práce. 
 
Těšíme se na Vás, ozvěte se nám na e-mail: utulnapujcovna@seznam.cz nebo vyplňte formulář níže. Napište své jméno a datum narození + krátký popis a my se Vám ozveme. 

 

 

 

Kontaktujte nás

PRAVIDLA PŮJČENÍ ŠATŮ

Šaty půjčujeme od pátku do pondělí.  Po omluvě můžeme uznat zpoždění vrácení šatů o jeden den (tj. úterky). V případě že se nám šaty v daném termínu nevrátí, záloha 1000,- Kč automaticky propadá. 

Pokud jde o půjčení v pracovním týdnu, domlouváme termíny individuálně.

S výše danými podmínkami souhlasíte automaticky při jakémkoliv vypůjčení šatů. 

Děkujeme za pochopení. 

 

Přidejte si nás také na fb, kde najdete naše novinky a fotky z našich (ne)obyčejných dní. :)

 - klikněte na obrázek: