Kolona a půlkolona - co to je a co čekat?

 

Dostali jste program tanečních a nevíte jistě, co to je půlkolona a co je kolona? Nejste sami. Spousta středoškoláků na začátku netuší, o co jde. Podívejte se na stručný popis níže:

 

Půlkolona

Půlkolona bývá většinou zhruba v půlce tanečního kurzu a jde o něco podobného jako ples, na který se již nechodí ve stejných společenských šatech jako na lekce, ale v dlouhých plesových šatech. Většinou jde o bílou variantu. Slečny tedy nosí bílé šaty, ale nemusí to být pravidlem. Každá škola má jiná pravidla a společenské události. 

Starší sourozenci nebo rodiče budou půlkolonu znát pod pojmem "prodloužená". 

 

Kolona

Kolona je pak velkým gala zakončením tanečních, kdy jsou oficiálně zváni přátelé i rodiče. Je to nejslavnostnější chvíle a rozloučení s kurzy tance v barevné variantě. Slečny nosí většinou dlouhé šaty jakékoliv barevné kombinace. Na tomto plese mladí ukazují, co se na kurzu naučili. Oficiálně jsou zváni rodiče, rodinní příslušníci i přátelé, kteří si při této příjemné příležitosti uvědomí, že jejich děti už jsou skoro dospělí. :)

Starší generace bude znát kolonu jistě jako dřívější "barevnou prodlouženou" nebo "věneček". 

 

 

 

PRAVIDLA PŮJČENÍ ŠATŮ

Šaty půjčujeme od pátku do pondělí.  Po omluvě můžeme uznat zpoždění vrácení šatů o jeden den (tj. úterky). V případě že se nám šaty v daném termínu nevrátí, záloha 1000,- Kč automaticky propadá. 

Pokud jde o půjčení v pracovním týdnu, domlouváme termíny individuálně.

S výše danými podmínkami souhlasíte automaticky při jakémkoliv vypůjčení šatů. 

Děkujeme za pochopení. 

 

Přidejte si nás také na fb, kde najdete naše novinky a fotky z našich (ne)obyčejných dní. :)

 - klikněte na obrázek: