Na ples dozlatova!

Plesová sezóna začala a někdo z Vás (stejně jako já každý rok) může mít pocit, že na plese nebude zářit jen jeho róba, ale také bílá neopálená pleť. Pokud taky nepatříte do skupinky vyvolených snědých krásek a dokonce ani nejste přirozená zrzka nebo světlá blondýnka, můžete mít v zimě malý "mindráček" z toho, že pod krásným osvětlením sálu bude Vaše neopálená kůže tak trochu svítit.

Co s tím? Nejsem příznivcem solárek, a tak jsem tuto možnost rovnou zavrhla. Léta jsem používala samoopalovací krémy, ale nikdy jsem nebyla úplně spokojená. Měla jsem z nich různě po těle fleky. A fleky jsou to poslední, co bych chtěla, aby bylo na plese vidět. Navíc u dvou samoopalovacích krémů se mi stalo, že mi ucpávaly póry. :(

Letos jsem si ale koupila tělový krém, se kterým jsem konečně spokojená! 

Chtěla jsem si původně koupit obyčejný tělový krém nebo mléko. V nabídce od Oriflamu mě zaujala věta, že jeden krém "postupně vybuduje jemné opálení". Šla jsem do toho, koupila jsem si ho, a musím potvrdit, že i když jsem našla na nártu jeden tmavší flíček, celkově vůbec nevadí, že ho "piplám" po těle, jak se mi zachce (hlavně když ho rozetírám na zádech, tak je to legrace..). Navíc na umělém světle dělá na pleti krásné odlesky, a vypadá to, jako bych měla třpytivou pleť. 

Už nejsem bílá jako ředitel vápenky! :)

Vřele Vám tedy doporučuji 
 

 Tělové mléko pro postupné samoopálení Silk Beauty Sun Glow

 od Oriflamu.
 

Diskusní téma: Na ples dozlatova!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

PRAVIDLA PŮJČENÍ ŠATŮ

Šaty půjčujeme od pátku do pondělí.  Po omluvě můžeme uznat zpoždění vrácení šatů o jeden den (tj. úterky). V případě že se nám šaty v daném termínu nevrátí, záloha 1000,- Kč automaticky propadá. 

Pokud jde o půjčení v pracovním týdnu, domlouváme termíny individuálně.

S výše danými podmínkami souhlasíte automaticky při jakémkoliv vypůjčení šatů. 

Děkujeme za pochopení. 

 

Přidejte si nás také na fb, kde najdete naše novinky a fotky z našich (ne)obyčejných dní. :)

 - klikněte na obrázek: